II Niedziela Adwentu

5. 12. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za ofiary na tacę na cele diecezjalne, do skarbonki i na subkonto na remont naszego kościoła a do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. W liturgii tygodnia będziemy przeżywać w poniedziałek wspomnienie św. Mikołaja, biskupa; we wtorek wspomnienie świętego Ambrożego, bpa i dok. Kość.; w środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze w naszym kościele w tym dniu o godz. 6:30 i 17:00. Na godzinę 17:00 szczególnie zapraszam DSM. Na Mszę wieczorną w środę zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii wraz z rodzicami.
  3. Przyszła niedziela to druga miesiąca, ofiary na tacę na utrzymanie parafii.
  4. Roraty w naszym kościele od poniedziałku do piątku (oprócz środy) o godz. 6:30 a w sobotę o godz. 7:00. W środę przed Mszą świętą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Transmisje Mszy świętych z naszego kościoła w środę o godz. 17:00 i w niedzielę o godz. 11:00.
  5. Pamiętajmy o zbieraniu nakrętek plastikowych na cele misyjne, które zbierzemy wiosną.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 46 i 211. W tym tygodniu proszę z nr 45 i 254 zaś w następnym 255 i 282.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Janowi Wołkowiczowi. W tym tygodniu proszę Kacpra Knapika.
  8. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim znaleźć adwentową szkołę modlitwy, drugą już naukę rekolekcyjną o oczekiwaniu na Mesjasza oraz co dalej z polskim górnictwem ….
Recommend
Share
Tagged in