II Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego

16.04. 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego, kończymy oktawę Wielkanocy. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia transmitowana przez naszą stronę parafialną. Z okazji Święta Miłosierdzia można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  2. Z okazji Święta Bożego Miłosierdzia Paniom zaangażowanym w działalność parafialnej Caritas składam podziękowania oraz najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa od Jezusa Miłosiernego. Wszystkich chętnych zapraszam do zaangażowania się w działalność tej organizacji.
  3. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną, która rozpocznie Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  4. W środę na Mszę wieczorną i spotkanie zapraszam dzieci z klasy III wraz z rodzicami.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 26 i 35. W tym tygodniu proszę z nr 24 i 25 zaś w następnym 257 i 275.
  6. Dziękuję za pomoc w zakrystii Jakubowi Grucy. W tym tygodniu proszę Dawida Filipiaka.
  7. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym a w nim o trzech sposobach czynienia miłosierdzia, zapisanych przez siostrę Faustynę w Dzienniczku, oraz o tym, skąd bierze się niewiara i jak o Bogu rozmawiać z niewierzącymi …
Recommend
Share
Tagged in