XXIX Niedziela Zwykła

16. 10. 2022 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Przeżywamy dzisiaj XXIX niedzielę zwykłą jednocześnie dzień Papieski. Nabożeństwo różańcowe o godz. 10:30. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika; we wtorek św. Łukasza, Ewangelistę – jest to Dzień Służby Zdrowia; W czwartek św. Jana Kantego, prezbitera; w sobotę św. Jana Pawła II, papieża i patrona Małopolski.
  3. Przyszła niedziela to Światowy Dzień Misyjny, ofiary na tacę przeznaczone będą na cele misyjne. Jest to dzień wyborów do Parafialnych Rad Duszpasterskich.
  4. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17:00, w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 10:30. Zachęcam do licznego udziału w nich.
  5. Dziękuję za pomoc przy porządkowaniu placu kościelnego.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 118 i 122. W tym tygodniu proszę z nr 124 i 175 zaś w następnym 126 i 127.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Kacprowi Knapikowi. W tym tygodniu proszę Adriana Knapika.
  8. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego. A w nim m.in. artykuły „Bóg mnie nie wysłuchał. Co dalej?”; jak Niemcy i Francja w 2008 r. zablokowały starania Ukrainy o członkostwo w UE; oraz kolejna płyta z Biblią Audio a na niej historyczne księgi Starego Testamentu.
Recommend
Share
Tagged in