XXXII Niedziela Zwykła

06.XI. 2022 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca listopada. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Różaniec za zmarłych z wypominkami o godz. 10:30. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na cele diecezjalne a do skarbonki i na subkonto na remont naszego kościoła.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w środę rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w czwartek św. Leona Wielkiego, papieża; w piątek św. Marcina z Tours, biskupa; w sobotę św. Jozafata, bp. i męczennika.
  3. Przyszła niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”, ofiary na tacę na utrzymanie parafii. Jest to również Światowy Dzień Ubogich.
  4. W poniedziałek o 17:00 Różaniec połączony z wypominkami. We wtorek o godz. 7:00 Różaniec z wypominkami i Msza – będzie to zakończenie oktawy Wszystkich Świętych. W piątek wypada Narodowe Święto Niepodległości, pamiętajmy o modlitwie za Ojczyznę, wywieśmy też flagi. W tym dniu z racji wspomnienia św. Marcina odpust w Łużnej.
  5. W środę na Mszę wieczorną zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii wraz z rodzicami.
  6. W środę przed Mszą wieczorną proszę o odmówienie Różańca a w piątek Koronki do Bożego Miłosierdzia. Transmisje z naszego kościoła w środę o godz. 17:00 i w niedzielę o godz. 11:00. W sobotę Msza święta będzie o godz. 7:00.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 128. W tym tygodniu proszę z nr 128/1 i 129 zaś w następnym z rejonu pod stacją 142 i 179.
  8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Jakubowi Wilczakowi. W tym tygodniu proszę Juliusza Szymczyka.
  9. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego a w nim o różnych obliczach samotności, jak przeżywać żałobę …

 

Recommend
Share
Tagged in