XXXIII Niedziela Zwykła

19. 11. 2023 r.

 

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji rozprowadzane są „chlebki miłosierdzia”, cena chlebka to minimum 9 zł. Dochód przeznaczony na cele charytatywne.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera; we wtorek Ofiarowanie NMP; w środę św. Cecylię dziewicę i męczennicę – patronkę śpiewu i muzyki kościelnej oraz organistów i chórzystów. Z tej okazji naszemu Panu Organiście i Chórowi życzymy błogosławieństwa Bożego, sukcesów w tej pięknej posłudze i opieki świętej patronki. W piątek św. Andrzeja i Towarzyszy, męczenników. Przyszła niedziela to ostatnia w tym roku liturgicznym, Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, święto patronalne LSO.
  3. Panu Aleksandrowi Rafie dziękuję za uruchomienie ogrzewania w kościele. Dziękuje Panom Kazimierzowi Wojtasowi, Stanisławowi Myszy i Piotrowi Szczerbie za pracę przy plebanii.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 201 i 220. W tym tygodniu proszę z nr 56 i 198 zaś w następnym 55 i 177.
  5. Dziękuję za pomoc w zakrystii Kacprowi Knapikowi a w tym tygodniu proszę Krystiana Knapika.
  6. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym a w nim o działalności charytatywnej Kościoła, o skomplikowanej sytuacji w Ziemi Świętej, jak Litwini chronią swoje dzieci …

 

Recommend
Share
Tagged in