Boże Narodzenie 2019 r.

1.Msze święte w dzień o godz. 9:00 i 11:00.

2.Bóg zapłać za ofiary składane na tacę w czasie Paserki na Fundusz Obrony Życia.

3.Jutro drugi dzień Świąt, Msze święte o godz. 7:00, 9:00 i 11:00, na każdej poświęcenie owsa. Na sumie rozesłanie kolędników misyjnych.

4.Od dziś rusza nasza parafialna strona internetowa. Jej adres to mbczwolal.pl  Jest on zamieszczony na gazetce w przedsionku kościoła.

5.W piątek rozpocznę wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Porządek kolędy: Piątek 27. 12. 2019 r. godz. 8:00 – Bystra i granice – Korzec – Wojciechowska. Sobota 28. 12. 2019 r. godz. 8:00 – Podlesie – Dusza – Jędrzejowski. Na wizytę kolędową przygotowujemy stół nakryty obrusem, krzyżyk, świece, wodę święconą i kropidło. Dzieci i młodzież szkół średnich przygotowują zeszyty do religii. Bardzo proszę aby z danego rejonu przyjechać po księdza a później odwieźć go na plebanię.

6.Drodzy Parafianie i Goście – w tę Noc Świętą życzę Wam, abyście w pełni poczuli jak bardzo Syn Boży, poprzez swoje Wcielenie zjednoczył się z każdym z nas. Zachwyćmy się miłością, którą On jest, pielęgnujmy ją w sobie, nieśmy światu i drugiemu człowiekowi z radością. Wraz z Księdzem Kanonikiem życzę Wam błogosławieństwa od Bożej Dzieciny, zdrowia i radosnego przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego.

Recommend
Share
Tagged in