II Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego

7. 04. 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego, kończymy oktawę Wielkanocy. Po Mszy o godz. 7:00 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia transmitowana przez naszą stronę parafialną. Z okazji Święta Miłosierdzia można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać za ofiary do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej, na tacę na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remonty.
  2. W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, zarazem Dzień Świętości Życia. Msza święta połączona z Duchową Adopcją dziecka poczętego o godz. 18:00. Blankiety Duchowej Adopcji można zabrać z przedsionka kościoła.
  3. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną, która rozpocznie Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  4. Od 13 do 20 kwietnia po naszej Diecezji odbędzie się peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów. Najbliżej nas będą relikwie w Grybowie 17 i 18 kwietnia. Szczegóły na afiszu.
  5. W środę na Mszę wieczorną i spotkanie zapraszam dzieci z klasy III wraz z rodzicami.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 264 i 266. W tym tygodniu proszę z nr 236 i 238 zaś w następnym 205 i 237.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Krystianowi Knapikowi. W tym tygodniu proszę Wojciecha Nowaka.
  8. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym a w nim o mało znanych faktach dotyczących powstania „Dzienniczka” siostry Faustyny, Męczennicy  z Markowej we wspomnieniach bratanka bł. Józefa Ulmy …

 

Recommend
Share
Tagged in