III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna

14. 04. 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Biblijną i rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Warto przy tej okazji zastanowić się jaki wpływ na nasze życie ma Słowo Boże zawarte w Piśmie Świętym. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na utrzymanie parafii.
  2. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Jest to światowy Dzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne. Ofiary na tacę przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego we Tarnowie.
  4. W poniedziałek 22 kwietnia młodzież klasy VIII w Łużnej przyjmie sakrament bierzmowania. Dlatego zapraszam ich na Triduum w piątak na godz. 18:00 w sobotę na 7:00 i w niedzielę na 9:00.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, ofiarę mieszkańcom z nr 236 i 238. W tym tygodniu proszę z nr 205 i 237 zaś w następnym 260 i 260a.
  6. Dziękuję za pomoc w zakrystii Wojciechowi Nowakowi. W tym tygodniu proszę Marcina Patlę.
  7. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać artykuły o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę, związane z piątą rocznicą ustanowienia przez Sejm RP Narodowego Święta Chrztu Polski, jak czytać Pismo Święte ….
Recommend
Share
Tagged in