IV Niedziela Wielkanocy – Niedziela Dobrego Pasterza

21. 04. 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania do kapłaństwa i zakonu. Jednocześnie rozpoczynamy tydzień modlitw w tej intencji. Bóg zapłać za ofiary na tacę na WSD w Tarnowie.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać we wtorek św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski; w czwartek św. Marka Ewangelistę.
  3. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W poniedziałek o godz. 18:00 w Łużnej młodzież klasy VIII przystąpi do sakramentu bierzmowania. Msza święta w ich intencji będzie odprawiona w czasie tej uroczystości.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 205 i 237. W tym tygodniu proszę z nr 260 i 260a zaś w następnym 85 i 260b.
  6. Dziękuję za pomoc w zakrystii Marcinowi Patli. W tym tygodniu proszę Maksymiliana Rurę.
  7. Rozpoczęliśmy prace związane z ułożeniem kostki wokół kościoła. Dziękuję za zebranie starej kostki wszystkim zaangażowanym Panom:
  8. Do nabycia Gość Niedzielny. Można w nim przeczytać co św. Siostra Faustyna zapisała w Dzienniczku o kapłanach i modlitwie za nich; o Narodowym Marszu dla Życia … Jest też kolejny numer dodatku „Historia Kościoła w cenie 12 zł.
Recommend
Share
Tagged in