II Niedziela Wielkiego Postu

25. 02. 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dziś II Niedzielę Wielkiego Postu oraz dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na Fundusz Misyjny. Gorzkie żale o godz. 14:00.
  2. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:00, w sobotę o godz. 9:00 dla dzieci; gorzkie żale w niedzielę o godz. 14:00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca marca. Możliwość spowiedzi codziennie rano przed Mszą świętą a w środę i piątek od godz. 16:00. W piątek możliwość prywatnej adoracji od godz. 16:00, ofiary na tacę na cele misyjne. Wyjazd do chorych będzie w czasie rekolekcji parafialnych.
  4. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Ofiary na tacę na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remont kościoła.
  5. Przy bocznym ołtarzu można nabywać paschaliki i baranki wielkanocne. Cena baranka i czy paschalika to 8 zł. W przedsionku kościoła i w sklepie będą wystawione kosze przez caritas parafialną na produkty spożywcze i chemię dla potrzebujących.
  6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w dniach 16 – 19 marca. Poprowadzi je ks. mgr Bogdan Mikołajczyk, wikariusz w parafii Skrzydlna.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 244 i 397. W tym tygodniu proszę z nr 245 i 420 zaś w następnym nr 306 i 457.
  8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Bartoszowi Łazarkowi. W tym tygodniu proszę Krystiana Knapika.
  9. Zachęcam do nabywania Gościa Niedzielnego.
  10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności +Antoni Więcek. Jego nieśmiertelną duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu …
Recommend
Share
Tagged in