III Niedziela Wielkiego Postu

3. 03. 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dzisiaj w naszym kościele Msze święte o godz. 7:00, 9:00 i po gorzkich żalach o 14:00. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remont kościoła.
  2. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele w piątek droga krzyżowa o godz. 17:00, w sobotę dla dzieci o godz. 9:00; gorzkie żale w niedzielę o godz. 14:00.
  3. W liturgii tygodnia w poniedziałek przypada święto św. Kazimierza, królewicza. W czwartek z racji pierwszego czwartku modlitwy o świętość życia kapłańskiego i nowe powołania do kapłaństwa i zakonu.
  4. Przyszła niedziela to IV Wielkiego Postu nazywana Laetare – Raduj się Jerozolimo. Ofiary na tacę przeznaczone na utrzymanie parafii a w czasie gorzkich żali na kwiaty do ciemnicy i grobu Bożego.
  5. W środę po Mszy wieczornej zbiórka lektorów.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 245 i 420. W tym tygodniu proszę z nr 306 i 457 zaś w następnym z 246 i z Granic 80.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Krystianowi Knapikowi. W tym tygodniu proszę Jakuba Muchę. Panu Henrykowi Habajowi dziękuję za pracę przy budynku parafialnym.
  8. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać między innymi o dobrej spowiedzi, o wykreślaniu z listy lektur wszystkiego, co wiąże się z Bogiem i ojczyzną, o pragnieniu przywrócenia przez Trzecią Drogę aborcji eugenicznej …Jest też drugi numer popularnonaukowego dwumiesięcznika Gościa niedzielnego – Historia Kościoła w cenie 12 zł.

 

Recommend
Share
Tagged in