IV Niedziela Wielkiego Postu – Laetare –
Raduj się Jerozolimo
10. 03. 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu – Laetare – Raduj się Jerozolimo. Msze święte dzisiaj w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 14:00 gorzkie żale i po nich Msza. Na gorzkich żalach składka na tacę na kwiaty do Bożego grobu i ciemnicy.
  Rozpoczynamy dzisiaj nowennę do św. Józefa. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na utrzymanie parafii a do kopert i na subkonto na remont kościoła.
 2. W sobotę rozpoczniemy wielkopostne rekolekcje parafialne. Na godz. 15:00 na Drogę Krzyżową i naukę przychodzą dzieci ze szkoły podstawowej. O 17:00 Msza święta z nauką ogólną.
 3. W niedzielę o 7:00 i 9:00 Msze święte z nauką ogólną o 14:00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza święta.
 4. Program rekolekcji zamieszczony jest na stronie parafialnej, na tablicy ogłoszeń w przedsionku i podawany będzie na bieżąco.
 5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 306 i 457. W tym tygodniu proszę z nr 246 i 80 zaś w następnym z nr 82 i 84.
 6. Dziękuję za pomoc w zakrystii Jakubowi Mucha. W tym tygodniu proszę Marcina Patlę.
 7. Dziękuję za pracę przy plebani Panom Tadeuszowi i Grzegorzowi Gucwa, Jerzemu Ptaszkowi.
 8. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać o wyjątkowych kobietach, które wpływały na losy Kościoła, o roli przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski i sposobie jego wyboru, a wielkopostnej szkole modlitwy o rozproszeniach ….
 9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności +Danuta Michalec. Jej nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu ….
Recommend
Share
Tagged in