II Niedziela Wielkiego Postu
28. 02. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dziś Niedziele Synodalną oraz dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na Fundusz Misyjny. Gorzkie żale o godz. 13:30.
  2. W liturgii tygodnia w czwartek przypada święto świętego Kazimierza królewicza. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca marca. Spowiedź święta rano codziennie od godz. 6:00; popołudniu w środę, czwartek i piątek od godz. 16:00. W piątek możliwość prywatnej adoracji od godz. 16:00. Droga Krzyżowa w ten piątek będzie po Mszy świętej. Ofiary na tacę przeznaczone na dzieło misyjne Kościoła.
  3. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca. Zmiana tajemnic po Mszy o godz. 7:00. Ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne a w czasie gorzkich żalów na kwiaty do ciemnicy i grobu Bożego.
  4. W środę przed Mszą świętą Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Transmisje z naszego kościoła w środę o godz. 17:00 i w niedzielę o godz. 13:30. Droga Krzyżowa dla dzieci w sobotę o godz. 9:00.
  5. W czwartek na Mszę wieczorną zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VIII. A w sobotę po Drodze Krzyżowej dzieci z klasy III.
  6. Przy bocznym ołtarzu można nabyć baranki wielkanocne i paschaliki. Baranki jak i paschaliki po 6 zł.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 132/1 i 132/2. W tym tygodniu proszę z nr 147 i 160 zaś w następnym nr 2 i 149.
  8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Marcinowi Śliwie. W tym tygodniu proszę Jakuba Karplewicza.
  9. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. A w nim druga część rekolekcji wielkopostnych z ks. Franciszkiem Blachnickim, o pomocy Kościoła dla niepłodnych małżeństw, o bardzo ciekawym programie ascetycznym dla mężczyzn …Dla dzieci do nabycia Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek.
Recommend
Share
Tagged in