III Niedziela Wielkiego Postu
07. 03. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

   1. Dzisiaj w naszym kościele Msze święte o godz. 7:00, 9:00 i po gorzkich żalach o 13:30. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na cele diecezjalne, do kopert i na subkonto na remont naszego kościoła. Dzisiaj w czasie gorzkich żalów będzie można złożyć ofiarę na kwiaty do ciemnicy i Bożego grobu.
   2. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele w piątek droga krzyżowa o godz. 17:00, w sobotę dla dzieci o godz. 9:00; gorzkie żale w niedzielę o godz. 13:30.
   3. W środę rozpoczniemy nowennę do Świętego Józefa, będzie ona po mszach porannych.
   4. Przyszła niedziela to IV Wielkiego Postu nazywana Laetare – Raduj się Jerozolimo. Ofiary na tacę na utrzymanie parafii.
   5. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej będzie we wtorek w szkole o 13:20 klasa IV i 14:10 pozostałe klasy.
   6. W przedsionku kościoła oraz w sklepie Caritas parafialna wystawiła kosze w ramach wielkopostnej pomocy dla potrzebujących. Będą one wystawione do niedzieli palmowej, można w nich składać żywność z długim terminem przydatności.
   7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 147 i 160. W tym tygodniu proszę z nr 2 i 149 zaś w następnym z Podlesia nr 5 i 9.
   8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Jakubowi Karplewiczowi. W tym tygodniu proszę Konrada Kostrzewę.
   9. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać o rozkwicie Chrześcijaństwa w Korei, zawarty jest też dodatek – Nowenna do świętego Józefa. Dla dzieci do nabycia Promyczek Dobra i Mały Promyczek.
   10. W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej +Zofia Sarkowicz. Jej nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu…
Recommend
Share
Tagged in