IV Niedziela Wielkiego Postu – Laetare – Raduj się Jerozolimo

14.03. 2021 r.

  1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu – Laetare – Raduj się Jerozolimo. Msze święte dzisiaj w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 13:30 gorzkie żale i po nich Msza. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na utrzymanie parafii.
  2. W piątek przypada Uroczystość świętego Józefa Oblubieńca NMP. Zachęcam do uczestnictwa w tym dniu we Mszy świętej, w związku z trwającym Rokiem Świętego Józefa będzie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  3. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:00, w sobotę o godz. 9:00 dla dzieci i w niedzielę gorzkie żale o godz. 13:30.
  4. Transmisje Mszy świętych z naszego kościoła w środę o godz. 17:00 i w niedzielę o 13:30. W środę przed Mszą wieczorną różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W przyszłym tygodniu w środę będziemy gościć w naszej parafii Obraz Matki Bożej Solidarności, kopię Krzyża nowohuckiego i relikwie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Szczegóły podam w przyszłą niedzielę.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 2 i 149. W tym tygodniu proszę z Podlesia z nr 5 i 9 zaś w następnym z nr 245 i 248.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Konradowi Kostrzewie. W tym tygodniu proszę Jakuba Grucę
  8. Zbierane nakrętki plastikowe na cele misyjne będzie można złożyć po świętach. Szczegóły będą jeszcze podane.
  9. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać o historycznej wizycie Franciszka w Iraku, niedocenianej pracy księży, o wielkim potencjale Kościoła w Polsce. Jest też zamieszczony magnes na lodówkę z wizerunkiem świętego Józefa.
Recommend
Share
Tagged in