IV Niedziela Wielkanocy – Niedziela Dobrego Pasterza

30. 04. 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o powołania do kapłaństwa i zakonu. Jednocześnie rozpoczynamy tydzień modlitw w tej intencji. Bóg zapłać za ofiary na tacę na WSD w Tarnowie.
 2. W środę przypada uroczystość NMP Królowej Polski, Msze święte tak jak w niedzielę o 7:00, 9:00 i 11:00. Poza tym w liturgii tygodnia będziemy wspominać w czwartek św. Floriana, męczennika, w sobotę św. Filipa i Jakuba – Apostołów.
 3. Naszym Strażakom z okazji ich święta patronalnego życzę błogosławieństwa Bożego, dobrego zdrowia i opieki świętego Floriana.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca maja. Możliwość spowiedzi przed nabożeństwami majowymi a w piątek od godz. 17:00 połączona z prywatną adoracją Najświętszego Sakramentu. Ofiary na tacę na cele misyjne. Wyjazd do chorych o godz. 11:30.
 5. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Ofiary na tacę przeznaczone będą na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remonty.
 6. Nabożeństwa majowe w naszym kościele będą w dni powszednie po Mszy o godz. 18:00, we wtorek i w sobotę po Mszy o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 10:40.
 7. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 8. W czwartek na Mszę wieczorną zapraszam uczniów klasy VIII z rodzicami.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 257 i 275. W tym tygodniu proszę z nr 22 i 29 zaś w następnym 30 i 37.
 10. Dziękuję za pomoc w zakrystii Błażejowi Igielskiemu. W tym tygodniu proszę Kacpra Knapika.
 11. Do nabycia Gość Niedzielny. Można w nim przeczytać o św. Teresie od Dzieciątka Jezus, potrzebie modlitwy za kapłanów, jak zginęli apostołowie i gdzie są ich groby …
Recommend
Share
Tagged in