V Niedziela Wielkanocna

07. 05. 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Przeżywamy V niedzielę wielkanocną. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Bóg zapłać za ofiary na tacę na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remonty.
 2. W liturgii tygodnia w poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i diecezji.
 3. W środę po Mszy wieczornej zapraszam na spotkanie Parafialną Radę Duszpasterską i Ekonomiczną.
 4. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11:00 dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii świętej. Pozostawmy tą Mszę dla rodzin i bliskich dzieci. Ofiary na tacę na utrzymanie parafii.
 5. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w dni powszednie po Mszy o godz. 18:00, we wtorek o godz. 7:00 a w sobotę po Mszy o godz. 8:00 w niedzielę o godz. 10:40.
 6. Transmisje z naszego kościoła w środę o godz. 18:00 i w niedzielę o godz. 10:40.
 7. W środę po Mszy wieczornej zapraszam na spotkanie Rady Gospodarczą i Duszpasterską.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 22 i 29 oraz rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. W tym tygodniu proszę z nr 30 i 37 zaś w następnym z Podlesia 5 i 9.
 9. Dziękuję za pomoc w zakrystii Kacprowi Knapikowi. W tym tygodniu proszę Adriana Knapika.
 10. Na tablicy ogłoszeń można przeczytać informację o możliwości badania wzroku.
 11. Do nabycia Gość Niedzielny. A w nim jak zorganizować pierwszą Komunię tak aby komercja nie zasłoniła Jej istoty, o budowaniu świadomości u Niemców o konieczności wypłacenia reparacji dla Polaków ….

 

Recommend
Share
Tagged in