VI Niedziela Wielkanocna

14. 05. 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Wielkanocną, a w naszej Diecezji 50 rocznicę rozpoczęcia pracy misyjnej przez naszych księży diecezjalnych. Nabożeństwo majowe o godz. 8:40, na sumie dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii Świętej. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na utrzymanie parafii a do kopert i na subkonto na remonty.
  2. Od jutra do środy przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje czyli Dni Krzyżowe. W poniedziałek na Mszy o godz. 8:00 a we wtorek i środę na Mszach wieczornych będziemy modlić się o dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych, od głodu oraz za rolników, we wtorek i środę wyjdziemy z procesją pod Krzyż misyjny. Zachęcam do tych modlitw.
  3. W liturgii tygodnia będziemy wspominać we wtorek św. Andrzeja Bobolę prezbitera i męczennika – jest to dzień imienin naszego Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. W piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego.
  4. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, na Mszy o godz. 11:00 dzieci z klasy IV będą przeżywać I rocznicę swojej pierwszej Komunii Św, dlatego też zapraszam je wraz z rodzicami w środę na Mszę wieczorną i spotkanie.
  5. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w poniedziałek i sobotę po Mszy o godz. 8:00, od wtorku do piątku po Mszy o godz. 18:00 a w przyszłą niedzielę o 10:40.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 30 i 37. W tym tygodniu proszę z nr 5 i 9 zaś w następnym 245 i 248.
  7. Bóg zapłać za pomoc w zakrystii Adrianowi Knapikowi. W tym tygodniu proszę Krystiana Knapika.
  8. Do nabycia Gość Niedzielny a w nim można przeczytać o przesłaniu św. Stanisława do współczesnych Polaków, na czym polega prawdziwa pokuta, o niebezpiecznych teoriach i ideologiach ….
Recommend
Share
Tagged in