IV Niedziela Zwykła

28.01. 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dziś Światowy Dzień Chorych na Trąd.
  2. Miesiąc luty, który rozpoczynamy w czwartek jest miesiącem modlitwy za konających. W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte z poświęceniem gromnic o godz. 7:00 i 17:00. Ofiary na tacę w tym dniu przeznaczone na zakony klauzurowe. W sobotę wspomnienie świętego Błażeja, biskupa i męczennika; po Mszy poświęcenie jabłek oraz błogosławieństwo specjalnych świec i gardła.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lutego. W piątek prywatna adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 16:00. Możliwość spowiedzi codziennie rano przed Mszą świętą, popołudniu w środę i piątek od godz. 16:00. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 11:00, jest to wyjazd również z okazji Dnia Chorego.
  4. W piątek po Mszy wieczornej zapraszam na spotkanie Parafialne Rady Duszpasterską i Gospodarczą.
  5. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca, ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remont naszego kościoła.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 313 i 250. W tym tygodniu proszę z nr 273 i 447 zaś w następnym 261 i 261a.
  7. Zakończyłem wizytę duszpasterską. Dziękuję za wszelką życzliwość względem mojej osoby, owocne rozmowy i dyskusje.
  8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Adrianowi Grucy. W tym tygodniu proszę Błażeja Igielskiego.
  9. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym a w nim czy w polskich szkołach katecheza przetrwa?, czy warto rezygnować z zadawania uczniom pracy domowej?, o tym, że atak Rosji na Polskę jest realny ….

 

Recommend
Share
Tagged in