V Niedziela Zwykła

4. 02. 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 7:00 zmiana tajemnic różańcowych. Bóg zapłać za ofiary na tacę na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remont naszego kościoła.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek św. Agatę, dziewicę i męczennicę, po Mszy św. poświęcenie chleba, wody i soli; we wtorek św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników; w sobotę świętą Scholastykę, dziewicę.
  3. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Najświętszej Mari Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorych. Z tej okazji wszystkich starszych wiekiem lub chorych zapraszam na sumę, po której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Będzie to też dzień czterdziestogodzinnego nabożeństwa, zaplanujmy  czas tak aby można było chwilę prywatnie poadorować Pana Jezusa. Jest to także druga miesiąca – ofiary na tacę przeznaczone na utrzymanie parafii.
  4. Zbiórka lektorów młodszych w środę po Mszy wieczornej, kandydatów na ministrantów w sobotę po Mszy świętej.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 273 i 447. W tym tygodniu proszę z nr 261 i 261a zaś w następnym 243 i 376. Dziękuję rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii za rozebranie dekoracji świątecznych.
  6. Dziękuję za pracę przy plebani Panom Piotrowi Szczerbie i Pawłowi Patli.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Błażejowi Igielskiemu. W tym tygodniu proszę Jakuba Grucę.
  8. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym a w nim jak rozpoznać i rozwinąć powołanie, po co nam potrzebne są osoby konsekrowane, o konieczności uporządkowania sądownictwa, które teraz jest w rozsypce …
Recommend
Share
Tagged in