VI Niedziela Wielkanocna

5. 05. 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Przeżywamy VI niedzielę wielkanocną. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Bóg zapłać za ofiary na tacę na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remonty.
 2. W liturgii tygodnia w poniedziałek święto Apostołów Filipa i Jakuba; w środę przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i diecezji.
 3. Od jutra do środy przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje czyli Dni Krzyżowe. W poniedziałek i środę na Mszach o godz. 18:00 a we wtorek na Mszy o godz. 7:00 będziemy modlić się o dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych, od głodu oraz za rolników, w poniedziałek i środę wyjdziemy z procesją pod Krzyż misyjny. Zachęcam do tych modlitw.
 4. W poniedziałek w szkole o godz. 14:00 spotkanie DSM a w czwartek po Mszy wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów.
 5. W przyszłą niedzielę w uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa na Mszy o godz. 11:00 dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii świętej. Pozostawmy tą Mszę dla rodzin i bliskich dzieci. Ofiary na tacę na utrzymanie parafii.
 6. W piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego.
 7. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w dni powszednie po Mszy o godz. 18:00, we wtorek i sobotę o godz. 7:00 a w następną niedzielę wyjątkowo o godz. 8:40.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 85 i 260b oraz rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. W tym tygodniu proszę z nr 86 i 239 zaś w następnym z Leśniówki z nr 88 i 89.
 9. Dziękuję za pomoc w zakrystii Grzegorzowi Szczerbie. W tym tygodniu proszę Juliusza Szymczyka.
 10. Do nabycia Gość Niedzielny a w nim świadectwa o Matce Bożej, o naszych świętych – filarach polskiej maryjności, po co nam Parlament Europejski ….
 11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności +Małgorzata Guzik której pogrzeb będzie w środę o godz. 14: Msza. Jej nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu …
Recommend
Share
Tagged in