VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie

12.05. 2024 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, nabożeństwo majowe o godz. 8:40. Na sumie dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii Świętej. Bóg zapłać za ofiary na tacę na utrzymanie parafii a do kopert i na subkonto na remont kościoła.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać we wtorek św. Macieja Apostoła; w czwartek św. Andrzeja Bobolę, prezbitera i męczennika – jest to dzień imienin naszego Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża; w sobotę św. Stanisława Papczyńskiego, prezbitera.
  3. W środę po Mszy wieczornej spotkanie uczniów i rodziców klasy IV.
  4. Przyszła niedziela to uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie czasu wielkanocnego. Na sumie dzieci z klasy IV będą przeżywać rocznicę swojej I Komunii św.
  5. Nabożeństwa majowe w naszym kościele we wtorek i sobotę o godz. 7:00, w pozostałe dni tygodnia po Mszy o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 10:40.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 86 i 239. W tym tygodniu proszę z Leśniówki z nr 88 i 89 zaś w następnym 90 i 234.
  7. Panom Piotrowi Szczerbie i Tomaszowi Ptaszkowi dziękuję za pracę przy kościele.
  8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Krystianowi Knapikowi. W tym tygodniu proszę Jakuba Wilczaka.
  9. Zachęcam do nabywania Gościa Niedzielnego, można w nim przeczytać o przekłamaniach i mitach pojawiających się na temat objawień w Fatimie, skąd wzięła się praktyka odprawiania nowenn, o politycznym tle sprawy więzionego ks. Olszewskiego …
Recommend
Share
Tagged in