VI Niedziela Zwykła
14. 02. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziś II niedziela miesiąca – przeżywamy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Po Mszach świętych wspólna adoracja a następnie prywatna do następnej Mszy. Zachęcam do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Bóg zapłać za ofiary na tacę na utrzymanie parafii i do puszek na LSO.
  2. W środę przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7:00 i 17:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły (trzy posiłki w tym jeden do syta) i abstynencja od pokarmów mięsnych. Ofiary na tacę w środę przeznaczone na cele charytatywne. Od środy rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
  3. W piątek nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 17:00 i Msza święta a w sobotę o godz. 9:00 dla dzieci.
  4. W przyszłą niedzielę i przez cały Wielki Post Msze święte o godz. 7:00, 9:00 i o 13:30 nabożeństwo gorzkich żalów a po nich Msza święta. Ofiary na tacę w następną niedzielę będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  5. W środę przed Mszą świętą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msze Transmitowane z naszego kościoła w środę o godz. 17:00 i od przyszłej niedzieli o godz. 13:30.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 145 i 146. W tym tygodniu proszę z nr 148 i 188 zaś w następnym 132/1 i 132/2.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Damianowi Świerczkowi. W tym tygodniu proszę Antoniego Wołkowicza.
  8. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać jak dobrze zacząć Wielki Post, o najpiękniejszej historii miłości na walentynki, o antyklerykalizmie Sz. Hołowni i wiele innych wartościowych artykułów…
  9. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej śp. Alina Szura. Jej nieśmiertelną duszę polećmy Miłosierdziu Bożemu …
Recommend
Share
Tagged in