V Niedziela Zwykła

7. 02. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary na tacę na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remont naszego kościoła.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w środę świętą Scholastykę, dziewicę; w czwartek Najświętszą Marię Pannę z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorych. Z tej okazji wyjazd do chorych będzie o godz. 9:00. Wszystkich starszych wiekiem lub chorych zapraszam na Mszę świętą o godz. 7:00, po której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać nabożeństwo czterdziestogodzinne. Po Mszach świętych wspólna adoracja a po niej możliwość prywatnej adoracji do następnej Mszy. Kościół udziela odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami wiernemu, który nawiedzi Najświętszy Sakrament przynajmniej przez pół godziny w celu adoracji. Przyszła niedziela to druga miesiąca – ofiary na tacę przeznaczone na utrzymanie parafii.
  4. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 133/3 i 133/4. W tym tygodniu proszę z nr 145 i 146 zaś w następnym 148 i 188.
  6. Dziękuję za pomoc w zakrystii Krystianowi Kostrzewie. W tym tygodniu proszę Damiana Świerczka.
  7. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać o początku i końcu ludzkiego życia i światowej batalii o to życie, o wybiórczej wrażliwości mediów społecznościowych, czym jest uporczywa terapia i wiele innych..
  8. Na tablicy ogłoszeń można przeczytać na temat możliwości badania wzroku.
  9. W minionym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności +Romana Piecucha i +Antoniego Madeja. Ich nieśmiertelne dusze polećmy Miłosierdziu Bożemu…
Recommend
Share
Tagged in