IV Niedziela Zwykła
31. 01. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Synodalną, jednocześnie jest to Światowy Dzień Chorych na Trąd.
  2. Miesiąc luty, który jutro rozpoczynamy jest miesiącem modlitwy za konających. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte z poświęceniem gromnic o godz. 7:00 i 17:00. Ofiary na tacę w tym dniu przeznaczone na zakony klauzurowe. W środę wspomnienie świętego Błażej, biskupa i męczennika; po Mszach poświęcenie jabłek oraz błogosławieństwo specjalnych świec i gardła. W piątek wspomnienie świętej Agaty, dziewicy i męczennicy; po mszach błogosławieństwo chleba, wody i soli.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lutego. Msze święte w piątek o godz. 7:00 i 17:00, w czwartek i sobotę o godz. 7:00. W czwartek po Mszy modlitwy o powołania do służby Bożej a w sobotę do Niepokalanego Serca Maryi. W piątek prywatna adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 16:00, ofiary na tacę w ten dzień przeznaczone na misje. Możliwość spowiedzi codziennie rano przed Mszą świętą, popołudniu we wtorek, w środę i piątek od godz. 16:00.
  4. Msze święte transmitowane z naszego kościoła w środę o godz. 17:00 i w niedzielę o godz. 11:00. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remont naszego kościoła.
  6. Na stoliku w przedsionku znajdują się ulotki o możliwości przekazania 1% podatku na Caritas. W minionym tygodniu został zapłacony rachunek za gaz za listopad i grudzień w kwocie 2200 zł.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 133/1 i 133/2. W tym tygodniu proszę z nr 133/3 i 133/4 zaś w następnym 145 i 146.
  8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Adrianowi Knapikowi. W tym tygodniu proszę Krystiana Kostrzewę.
  9. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać o zakonach kontemplacyjnych, o zdrowiu naszych jelit, o wychowaniu dzieci ulicy … Do nabycia dla dzieci Mały Gość, Staś, Mały Promyczek Dobra i Promyczek Dobra.
Recommend
Share
Tagged in