II Niedziela Zwykła

17. 01. 2021 r. 

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Zastanówmy się przy tej okazji, czy otwieramy swoje serce na Słowo Boże, czy czytamy Pismo Święte? Bóg zapłać za ofiary do puszek na pomoc poszkodowanej przez trzęsienie ziemi Chorwacji.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek święto nawrócenia świętego Pawła; we wtorek św. Tymoteusza i Tytusa, bpa; w czwartek św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła; w piątek rocznicę poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie. Przyszła niedziela to Niedziela Synodalna, jednocześnie Światowy Dzień Chorych na Trąd.
  3. Transmisje Mszy świętych z naszego Kościoła w środę o godz. 17:00 i w niedzielę o godz. 11:00. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 144 i 222. W tym tygodniu proszę z nr 133/1 i 133/2 zaś w następnym 133/3 i 133/4.
  5. Dziękuję za pomoc w zakrystii Kacprowi Knapikowi. W tym tygodniu proszę Adriana Knapika.
  6. Rozliczając się z Urzędem Skarbowym pamiętajmy, że możemy 1% naszego podatku przekazać na Caritas naszej Diecezji.
  7. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać reportaż z Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II, o świętym Franciszku Salezym, jak dzieci i młodzież przeżywają czas zdalnego nauczania i jakie mogą być tego efekty …
Recommend
Share
Tagged in