XI Niedziela Zwykła

18.06. 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dzisiaj XI Niedzielę Zwykłą, jednocześnie Diecezjalne Święto Rodziny.
  2. W liturgii w sobotę wypada uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela.
  3. Miesiąc czerwiec poświęcony jest czci Serca Pana Jezusa, dlatego codziennie po Mszach porannych w naszym kościele odmawiać będziemy Litanię do Serca Pana Jezusa.
  4. W piątek Msza święta na zakończenie roku szkolnego o godz.
  5. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Transmisje z naszego kościoła w środę o godz. 18:00 i w niedzielę o godz. 11:00.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 15 i 15a. W tym tygodniu proszę z nr 240 i 274 zaś w następnym 241 i 249.
  7. Bóg zapłać za pomoc w zakrystii Marcinowi Patli. W tym tygodniu proszę Jana Wołkowicza.
  8. W dniach 17 – 25 sierpnia odbędzie się PPT na Jasną Górę. Zapisy jak zwykle u przewodnika grupy. Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 200 zł., od następnej z domu 150 zł… Każde dziecko w wieku szkoły podstawowej płaci 75 zł.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania Gościa niedzielnego a w nim można przeczytać dlaczego katolicy powinni angażować się w politykę, o polskim jezuicie o. Kasprze Drużbickim, który już w XVII w. szerzył kult Serca Pana Jezusa, …..
  10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności +Czesława Kamińska. Jej nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu …
Recommend
Share
Tagged in