XIX Niedziela Zwykła
8. 08. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Edykt Biskupa Tarnowskiego.
  2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca sierpnia, odpust w Zagórzanach. Bóg zapłać za ofiary na tacę na utrzymanie parafii a także do kopert i na subkonto na remont kościoła.
  3. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek św. Teresę Benedyktę od Krzyża Edytę Stein, dziewicę i męczennicę patronkę Europy; we wtorek św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; w środę świętą Klarę, dziewicę; w sobotę św. Maksymiliana Marię Kolbego, prezbitera i męczennika.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte o 7:00, 9:00 i 11:00 Na każdej poświęcenie ziół i kwiatów a na Mszy o 9:00 poświęcenie wieńca żniwnego jako dziękczynienie za zbiory.
  5. Zbliża się Uroczystość Odpustowa w naszej Parafii, będziemy ją przeżywać w niedzielę 29 sierpnia; uroczysta suma o godz. 11:00.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 151 i 152. W tym tygodniu proszę z nr 180 i 256 zaś w następnym 191.
  7. Bóg zapłać za pomoc w zakrystii Marcinowi Śliwie. W tym tygodniu proszę Jakuba Karplewicza.
  8. Na tablicy ogłoszeń znajduje się informacja na temat badania wzroku.
  9. Zachęcam do nabycia Gościa Niedzielnego. Można w nim przeczytać o bł. Ojcu Stanisławie Papczyńskim, o tym że historia może łączyć oraz jak zmieni się Polska po zrealizowaniu unijnego programu transformacji energetycznej Fit for 55 i wiele innych ciekawych artykułów.
Recommend
Share
Tagged in