XX Niedziela Zwykła

20. 08. 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dzisiaj XX niedzielę zwykłą, Msze święte jak w każdą niedzielę.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek św. Piusa X, papieża; we wtorek Najświętszą Marię Pannę Królową; w czwartek św. Bartłomieja Apostoła; w sobotę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  3. W sobotę w uroczystość MB Częstochowskiej – Msza św. o godz. 7:00. Zapraszam do liczniejszego udziału. O godz. 6: 30 proszę Róże Różańcowe o poprowadzenie Różańca a po Mszy odnowienie Ślubów Jasnogórskich Narodu.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej Parafii Odpust ku czci MB Częstochowskiej. Uroczysta suma o godz. 11:00, którą poprowadzi ks. dr por. Marcin Krępa, proboszcz w Czarnej Tarnowskiej. Jako przygotowanie duchowe do tej uroczystości w sobotę od godz. 16:30 do 17:30 będzie spowiedź święta. Będzie to równocześnie spowiedź na pierwszy piątek września i rozpoczęcie roku szkolnego. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9:00.
  5. Na sumę zapraszam dzieci do dzwonienia i sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne w strojach, DSM. Panie proszę o zabranie na procesję feretronów, panów strażaków sztandarów i baldachimu.
  6. W piątek po Mszy wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzinom z nr 214 i 215. W tym tygodniu proszę z nr 59, 158 i 250 zaś w następnym 151 i 152.
  8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Krystianowi Knapikowi. W tym tygodniu proszę Jakuba Wilczaka.
  9. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać dlaczego wielu ludzi wierzy fałszywym przewodnikom, jak pokonać kryzys małżeński ….
Recommend
Share
Tagged in