XXI Niedziela Zwykła – Odpust Parafialny

27.08. 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dziś w naszej Parafii uroczystość odpustową ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej. Uroczysta suma o godz. 11:00 pod przewodnictwem Ks. dra por. Marcina Krępy – proboszcza z Czarnej.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek św. Augustyna, bpa i dra Kościoła; we wtorek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca września. W piątek od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Ofiary na tacę przeznaczone na cele misyjne.
  4. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remont naszego kościoła.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 59, 158 i 250. W tym tygodniu proszę z nr 151 i 152 zaś w następnym 180 i 256.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Jakubowi Wilczakowi. W tym tygodniu proszę Jakuba Grucę.
  8. Wyrażam wdzięczność panom Strażakom, paniom niosącym feretrony, panu Organiście i Chórowi, dziękuję ceremoniarzowi, lektorom i ministrantom oraz DSM. Paniom Ewie Alicji, Annie i Jolancie oraz Mikołajowi, Krzysztofowi Gutterowi, Tadeuszowi Gucwie za prace porządkowe. Paniom Ewie i Karolinie za pomoc w kuchni, pani Małgorzacie Ptaszek za ułożenie kwiatów. Dziękuję wszystkim, którzy na różny sposób okazali życzliwość w przygotowaniu uroczystości odpustowej.
  9. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym a w nim czym jest dla nas Jasna Góra, o bezpieczeństwie dzieci w Internecie …
Recommend
Share
Tagged in