XXII Niedziela Zwykła

3. 09. 2023 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca września. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Bóg zapłać za ofiary na tacę na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remonty.
  2. Msze święte rano w tygodniu od poniedziałku do piątku będą o godz. 6:30 a w sobotę o godz. 7:00.
  3. W poniedziałek 4 września na godz. 8:00 zapraszam wszystkich uczniów z rodzicami i nauczycieli na Mszę świętą na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego. Będziemy prosić o bł. Boże i szczęśliwy czas nauki.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. W piątek Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki naszej diecezji. Poświęcenie ziarna siewnego na mszach o godz. 6:30 i 18:00. Z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  5. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Dziękuję za pracę przy plebani panom Aleksandrowi Rafie i Piotrowi Szczerbie. Panu Tomaszowi Ptaszkowi dziękuję za koordynowanie prac prz układaniu kamienia elewacyjnego przy kościele.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 151 i 152. W tym tygodniu proszę z nr191 zaś w następnym 196 i  
  8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Błażejowi Igielskiemu. W tym tygodniu proszę Bartosza Łazarka.
  9. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym a w nim o religii w szkole, która niektórym bardzo przeszkadza, czym jest legionelloza i jak się przed nią chronić …
Recommend
Share
Tagged in