XXIII Niedziela Zwykła

04. 09. 2022 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy I niedzielę miesiąca września. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Bóg zapłać za ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne oraz do skarbonki lub na subkonto na remont kościoła.
  2. W czwartek przypada uroczystość Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej, głównej patronki naszej diecezji. Msza święta o godz. 6:30 a po niej poświęcenie ziarna siewnego.
  3. Przyszła niedziela to druga miesiąca – ofiary na tacę na utrzymanie parafii.
  4. Jak co roku we wrześniu są składane ofiary na ogrzewanie kościoła i funkcjonowanie Pana Organisty. Po konsultacji z członkiem Rady Ekonomicznej podjęto decyzję o kwocie wysokości 150 złotych od rodziny, (pól na pół). Ofiary te byłyby składane w III niedzielę – 18 września do skarbonki w podpisanych kopertach (Imię i Nazwisko, nr domu z dopiskiem ogrzewanie…). Gdy ktoś nie może złożyć w III niedzielę niech to uczyni w innym dogodnym czasie.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 104 i 178. W tym tygodniu proszę z nr 106 i 253 zaś w następnym 107 i 108.
  6. Dziękuję za pomoc w zakrystii Jakubowi Wilczakowi. W tym tygodniu proszę Marcina Patlę.
  7. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać kiedy Bóg błogosławi; o beatyfikowanym dziś papieżu Janie Pawle I; o problemach szkolnej katechezy …
Recommend
Share
Tagged in