XXVII Niedziela Zwykła

2. 10. 2022 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca października. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Bóg zapłać za ofiary na tacę na cele diecezjalne oraz do skarbonki i na subkonto na remont oraz ogrzewanie naszego kościoła.
 2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17:00, w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 10:30. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach – szczególnie dzieci i młodzież. Jeśli ktoś jest przeszkodzony to niech się modli w domu z pozostałymi członkami rodziny. W zakrystii znajduje się lista dla chętnych grup, które chciałyby poprowadzić Różaniec.
 3. W liturgii tygodnia będziemy wspominać we wtorek św. Franciszka z Asyżu; w środę św. Faustynę Kowalską; w piątek NMP Różańcową. Przyszła niedziela to druga miesiąca, ofiary na tacę na utrzymanie parafii.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi codziennie oraz w czwartek i piątek od godz. 16:00. W piątek od godz. 16:00 prywatna adoracja Najświętszego sakramentu, ofiary na tacę przeznaczone na cele misyjne. Wyjazd do chorych ok. godz. 12:00.
 5. W czwartek na nabożeństwo różańcowe zapraszam dzieci klasy III wraz z rodzicami.
 6. W piątek po Mszy wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów.
 7. Do skrzynki znajdującej się na stoliku w przedsionku składamy kartki z imionami i nazwiskami kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 192 i 203. W tym tygodniu proszę z nr 195 i 206 zaś w następnym 118 i 122.
 9. Dziękuję za pomoc w zakrystii Błażejowi Igielskiemu. W tym tygodniu proszę Jakuba Grucę.
 10. Dziękuję Panom Piotrowi Szczerbie, Jerzemu Ptaszkowi i Kamilowi Prusakowi za pracę przy kościele.
 11. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym a w nim warto zwrócić uwagę na wywiad z kardynałem Krajewskim, który opowiada o swojej ostatniej wizycie na Ukrainie, oraz na wspomnienie o zmarłym przed tygodniem Franciszku Pieczce. Jest także Gość Extra poświęcony Bożemu Miłosierdziu i św. Faustynie w cenie 12 zł.
Recommend
Share
Tagged in