XXVI Niedziela Zwykła

25. 09. 2022 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Przeżywamy Niedzielę Synodalną a także Dzień Modlitw o Trzeźwość.
 2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać: we wtorek św. Wincentego a Paulo, prezbitera; w środę św. Wacława, męczennika; w czwartek św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w piątek św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła; w sobotę św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła, jest to zarazem I sobota miesiąca.
 3. Spotkanie DSM w poniedziałek w szkole o godz. 13:20.
 4. W sobotę rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Będą one o godz. 17:00, w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 10:30. Zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. Za pobożne odmówienie tej modlitwy można codziennie zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 5. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca. Zmiana tajemnic Różańcowych po Mszy o godz. 7:00, ofiary na tacę na cele diecezjalne a do kopert do skarbonki i na subkonto na remont naszego kościoła.
 6. Kartki z imionami i nazwiskami kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej proszę wrzucać do skrzynki na stoliku w przedsionku kościoła od dziś do 15 października.
 7. Dziękuję za ofiarowane drzewo Irenie i Stanisławowi Augustyn, zostało ono ofiarowane z intencji +Bolesława Kuka. Dziękuję za ścięcie i przywóz tego drewna panu Piotrowi Kuk.
 8. Dziękuję Marcinowi Patli i Janowi Szura za naprawę i zmodernizowanie nagłośnienia w kościele.
 9. Bóg zapłać za ofiary do kopert na ogrzewanie. Zostało złożone 118 kopert.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 110 i 213. W tym tygodniu proszę z nr 192 i 203 zaś w następnym 195 i 206.
 11. Dziękuję za pomoc w zakrystii Jakubowi Wilczakowi. W tym tygodniu proszę Błażeja Igielskiego.
 12. Do nabycia Gość Niedzielny, a w nim można przeczytać czy to prawda, że młodzi odchodzą od wiary, o nauce Kościoła o antykoncepcji, czy suplementy diety są bezpieczne …
Recommend
Share
Tagged in