XXVIII Niedziela Zwykła

10. 10. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Przeżywamy dziś XXVIII niedzielę zwykłą – w Polsce XXI Dzień Papieski. Bóg zapłać za ofiar na tacę na utrzymanie parafii i do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w środę bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera; w piątek św. Teresę od Jezusa, dziewicę i doktora Kościoła; w sobotę św. Jadwigę Śląską.
 3. W czwartek przypada Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela.
 4. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek w szkole o godz. 13:20.
 5. Następna niedziela to Światowy Dzień Misyjny. Ofiary na tacę przeznaczone będą na misyjny fundusz papieski.
 6. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:00, w sobotę o godz. 8:00 i w niedzielę o godz. 10:30.
 7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o uprządkowaniu grobów naszych bliskich. Z przedsionka można zabrać kartki na wypominki. Listopadowe będą czytane na Różańcu w czasie Oktawy Wszystkich Świętych zaś roczne w niedziele. Wypominki proszę składać w zakrystii.
 8. Bóg zapłać za ofiary składane do kopert i na subkonto na remont naszego kościoła oraz do kopert na ogrzewanie na nadchodzący sezon.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 62 i 176. W tym tygodniu proszę 60 i 294 zaś w następnym 58 i 232.
 10. Dziękuję za pomoc w zakrystii Kacprowi Knapikowi. W tym tygodniu proszę Adriana Knapika.
 11. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można przeczytać o odradzającym się w Kościele stanie dziewic konsekrowanych, o Dniu Dziecka Utraconego oraz o kardynale Pellu niewinnie oskarżonym i wielu kłamstwach na temat Kościoła.
Recommend
Share
Tagged in