XXVII Niedziela Zwykła

03. 10. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca października. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Bóg zapłać za ofiary na tacę na cele diecezjalne oraz do skarbonki i na subkonto na remont oraz ogrzewanie naszego kościoła.
  2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17:00, w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 10:30. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach – szczególnie dzieci i młodzież. Jeśli ktoś jest przeszkodzony to niech się modli w domu z pozostałymi członkami rodziny. W zakrystii znajduje się lista dla chętnych grup, które chciałyby poprowadzić Różaniec.
  3. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu; we wtorek św. Faustynę Kowalską; w czwartek NMP Różańcową.
  4. Przyszła niedziela to Dzień Papieski. Ofiary na tacę na utrzymanie parafii a do puszek przed kościołem na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  5. W środę na nabożeństwo różańcowe zapraszam dzieci klasy III wraz z rodzicami. W czwartek zaś zapraszam klasy VII i VIII.
  6. W piątek po Mszy wieczornej zbiórka ministrantów
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 194 i 225. W tym tygodniu proszę z nr 62 i 176 zaś w następnym 60 i 294.
  8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Janowi Wołkowiczowi. W tym tygodniu proszę Kacpra Knapika.
  9. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać prawdziwym podłożu sporu wokół kopalni Turów, o wciąż aktualnym przesłaniu z Fatimy … Dla dzieci Promyczek dobra i Mały promyczek.
Recommend
Share
Tagged in