XXVI Niedziela Zwykła

26. 09. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Przeżywamy Niedzielę Synodalną a także Dzień Modlitw o Trzeźwość.
 2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać: w poniedziałek św. Wincentego a Paulo, prezbitera; we wtorek św. Wacława, męczennika; w środę św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w czwartek św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła; w piątek św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła; w sobotę św. Aniołów Stróżów.
 3. W piątek rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Będą one o godz. 17:00, w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 10:30. Zachęcam do udziału w tych nabożeństwach. Za pobożne odmówienie tej modlitwy można codziennie zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzieci będą mogły za udział w Różańcu kompletować medalion „Różaniec w rodzinie”.
  W I sobotę nabożeństwo będzie wyjątkowo o godz. 7:30.
 4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca października. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16:00, w czwartek będzie dodatkowy spowiednik. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 i przed Różańcem Koronka do Bożego Miłosierdzia. Ofiary na tacę w piątek na cele misyjne. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 11:00.
 5. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca. Zmiana tajemnic Różańcowych po Mszy o godz. 7:00, ofiary na tacę na cele diecezjalne a do kopert do skarbonki i na subkonto na remont naszego kościoła.
 6. Zachęcam do zbierania przez jesień i zimę nakrętek plastikowych na cele misyjne.
 7. W czwartek po Mszy wieczornej zbiórka ministrantów.
 8. Bóg zapłać za ofiary do kopert na ogrzewanie. Zostało złożone 105 kopert.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 33 i 37. W tym tygodniu proszę z nr 194 i 225 zaś w następnym 62 i 176.
 10. Dziękuję za pomoc w zakrystii Antoniemu Wołkowiczowi. W tym tygodniu proszę Jana Wołkowicza.
 11. Do nabycia Gość Niedzielny. Można w nim przeczytać o Narodowych Rekolekcjach u św. Józefa w Kaliszu, jak sondaże manipulują opinią publiczną, o pobycie Franciszka na Słowacji. Dla dzieci Mały Gość z podstawką pod kubek.
Recommend
Share
Tagged in