XXV Niedziela Zwykła

19. 09. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy XXV niedzielę zwykłą. Jest to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Porządek Mszy świętych bez zmian, o godz. 11:00 Msza transmitowana. Bóg zapłać za ofiary składane do skarbonki na ogrzewanie i pokrycie kosztów związanych z funkcjonowaniem pana Organisty oraz do puszek przed kościołem na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek św. Andrzeja, Pawła i Towarzyszy, męczenników; we wtorek św. Mateusza, Apostoła i Ewangelistę; w czwartek św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  3. Przyszła niedziela to Niedziela Synodalna. Jednocześnie jest to Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz Dzień Modlitw o Trzeźwość a także Diecezjalnej Pielgrzymki do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości.
  4. W środę przed Mszą świętą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W piątek po Mszy wieczornej zbiórka lektorów.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom z nr 39 i 244. W tym tygodniu proszę z nr 33 i 37 zaś w następnym 194 i 225.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Marcinowi Patli. W tym tygodniu proszę Antoniego Wołkowicza.
  8. Zainteresujmy się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać jak wygląda praca ratowników medycznych, Matka mówi przez łzy – czy to co wydarzyło się 175 lat temu w La Salette może i nas wybudzić z uśpienia/ i wiele innych ciekawych artykułów…
Recommend
Share
Tagged in