XXIV Niedziela Zwykła
12. 09. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy drugą niedzielę miesiąca. Dzisiaj ma miejsce w Warszawie beatyfikacja Kard. Stefana Wyszyńskiego i M. Elżbiety Róży Czackiej. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na utrzymanie parafii oraz do skarbonki i na subkonto na remont naszego Kościoła.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek św. Jana Chryzostoma, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie NMP Bolesnej, w czwartek św. Korneliusza, w sobotę św. Stanisława Kostkę. Z racji święta Podwyższenia Krzyża postarajmy się zadbać o przydrożne Krzyże. W środę rozpoczyna się tygodniowy Wielki Odpust w Sanktuarium MB Bolesnej w Limanowej. W sobotę na godz. 7:00 zapraszam szczególnie młodzież z racji święta patrona młodzieży.
  3. Przyszła niedziela to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach zbiórka do puszek na UPJPII w Krakowie i Tarnowie, do kopert do skarbonki na ogrzewanie kościoła.
  4. Spotkanie DSM w poniedziałek w szkole o godz. 13:20. W piątek po Mszy wieczornej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii świętej.
  5. Składam podziękowania za ofiarowane drzewo na remont kościoła Panom Grzegorzowi Gwóźdź, Danielowi Masłowskiemu, Henrykowi Ćwiklik, Kazimierzowi Ćwiklik. Za przywóz Panu Piotrowi Kuk, za przetarcie Panom Bogdanowi i Jerzemu Ptaszkom i za pomoc im Kamilowi Ciastoniowi.
  6. Za ułożenie kolejnej partii desek składam podziękowanie Panom Andrzejowi i Antoniemu Wołkowiczowi, Sławomirowi Beduchowi, Damianowi Świerczkowi, Adamowi Nowakowi.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 40 i 163. W tym tygodniu proszę z nr 39 i 244 zaś w następnym 33 i 37.
  8. Dziękuję za pomoc w zakrystii Damianowi Świerczkowi. W tym tygodniu proszę Antoniego Wołkowicza.
  9. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym poświęconym nowym błogosławionym Kard. Stefanowi Wyszyńskiemu i M. Elżbiecie Czackiej. Można też przeczytać, że wojna hybrydowa bywa groźniejsza niż tradycyjna i wiele innych wartościowych artykułów.
Recommend
Share
Tagged in