XXIII Niedziela Zwykła

05.09. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy I niedzielę miesiąca września. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Bóg zapłać za ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne oraz do skarbonki lub na subkonto na remont kościoła a także do puszek na pomoc dla Afganistanu.
  2. W dni powszednie Msze święte rano o godz. 6:30, z wyjątkiem soboty gdzie będzie o godz. 7:00; popołudniu w środę i piątek o godz. 17:00. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W środę przypada uroczystość Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej, głównej patronki naszej diecezji. Msze święte o godz. 6:30 i 17:00, po Mszy wieczornej poświęcenie ziarna siewnego.
  4. Przyszła niedziela to druga miesiąca – ofiary na tacę na utrzymanie parafii.
  5. W porozumieniu z Radą Parafialną podjęto decyzję o potrzebie corocznej wpłaty 100 zł od rodziny na poczet nadchodzącego sezonu grzewczego i pokrycie kosztów związanych z posługą pana Organisty. Ofiary te byłyby składane w III niedzielę – 19 września do skarbonki w podpisanych kopertach (Imię i Nazwisko, nr domu z dopiskiem ogrzewanie…). Gdy ktoś nie może złożyć w III niedzielę niech to uczyni w innym dogodnym czasie.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę mieszkańcom z nr 42 i 207. W tym tygodniu proszę z nr 40 i 163 zaś w następnym 39 i 244.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Antoniemu Wołkowiczowi. W tym tygodniu proszę Damiana Świerczka.
  8. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać jak nauczyć się karmić Bogiem, o depresji jako chorobie z której można na pewno wyjść oraz reportaż z Usnarza Górnego. Dla dzieci Promyczek Dobra, Mały Promyczek i Mały Gość.
  9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności +Edward Ziemianin. Jego nieśmiertelną duszę polećmy Miłosierdzi Bożemu….
Recommend
Share
Tagged in