XXII Niedziela Zwykła – Odpust Parafialny

29.08. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Przeżywamy dziś w naszej Parafii uroczystość odpustową ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej. Uroczysta suma o godz. 11:00 pod przewodnictwem Ks. dra Marka Krupy– proboszcza ze Skrzydlnej.
 2. W środę 1 września na godz. 8:00 zapraszam wszystkich uczniów z rodzicami i nauczycieli na Mszę świętą na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego. Będziemy prosić o bł. Boże i szczęśliwy czas nauki. W tym dniu Mszy o godz. 7:00 nie będzie.
 3. Ponieważ rozpoczyna się rok szkolny dlatego od czwartku wracamy do Mszy świętej rano o godz. 6:30 z wyjątkiem sobót, gdzie będzie Msza o godz. 7:00
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca września. Msze święte w czwartek i piątek o godz. 6:30 i 17:00, w sobotę o godz. 7:00. W piątek od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Ofiary na tacę przeznaczone na cele misyjne.
 5. W środę przed Mszą wieczorną Różaniec a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 6. W czwartek na Mszę wieczorną i spotkanie po niej zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VII i VIII.
 7. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 7:00. Ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne a do kopert i na subkonto na remont naszego kościoła. Do puszek na rzecz pomocy dla Afganistanu.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z nr44, 196, 202 i 30. W tym tygodniu proszę z nr 42 i 207 zaś w następnym 40 i 163.
 9. Dziękuję za pomoc w zakrystii Jakubowi Grucy. W tym tygodniu proszę Antoniego Wołkowicza.
 10. Wyrażam wdzięczność panom Strażakom, paniom niosącym feretrony, panu Organiście i Chórowi, dziękuję ceremoniarzom, lektorom i ministrantom oraz DSM. Pani Małgorzacie Ptaszek za ułożenie kwiatów, Paniom Ewie i Karolinie oraz Pani Joli za prace porządkowe. Dziękuję wszystkim, którzy na różny sposób okazali życzliwość w przygotowaniu uroczystości odpustowej.
 11. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym i Małym Gościem.

 

Recommend
Share
Tagged in