XXI Niedziela Zwykła

22. 08. 2021 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Przeżywamy dzisiaj XXI niedzielę zwykłą. Msze święte 7:00, 9:00 i 11:00, suma transmitowana.
  2. W liturgii tygodnia będziemy wspominać we wtorek św. Bartłomieja Apostoła; w czwartek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; w piątek św. Monikę a w sobotę św. Augustyna, bpa i doktora Kościoła.
  3. W czwartek w uroczystość MB Częstochowskiej na Mszę świętą o godz. 7:00 zapraszam do liczniejszego udziału. Najpierw o godz. 6:40 odśpiewamy Godzinki a następnie Msza święta i odnowienie Ślubów Jasnogórskich Narodu.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej Parafii Odpust ku czci MB Częstochowskiej. Uroczysta suma o godz. 11:00, którą poprowadzi ks. prałat dr Marek Krupa, proboszcz parafii św. Mikołaja w Skrzydlnej. Jako przygotowanie duchowe do tej uroczystości w sobotę od godz. 16:00 do 17:00 będzie spowiedź święta. Będzie to równocześnie spowiedź na pierwszy piątek września i rozpoczęcie roku szkolnego. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9:00.
  5. Na sumę zapraszam dzieci do dzwonienia i sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne w strojach, DSM. Panie proszę o zabranie na procesję feretronów, panów strażaków sztandarów i baldachimu.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom z nr 191. W tym tygodniu proszę z nr 44, 196, 202 i 30 zaś w następnym 42 i 207.
  7. Dziękuję za pomoc w zakrystii Konradowi Kostrzewie. W tym tygodniu proszę Jakuba Grucę.
  8. Zachęcam do zainteresowania się Gościem Niedzielnym. Można w nim przeczytać między innymi czy rodzina może być dzisiaj środowiskiem wiary, w którym słowo Boga waży więcej niż inne?
Recommend
Share
Tagged in